Previous
Next

Safir Kimyasallar San. ve Tic. A.Ş

2008 yılında Tekstil Kimyasalları sektörüne hizmet vermek üzere kurulan Safir Kimya ,yenilikçi
ürünlerini teknik servis desteğiyle pazara sunarak sektördeki lider firmaların tedarikçisi konumuna
gelmiştir. İlerleyen yıllarda ürün yelpazesini daha da genişleterek diğer endüstriyel sektörlere de
hizmet vermeye başlayan firmamız,. 2013 yılında Doğuş Kimyevi Maddeler firmasını bünyesine dahil ederek Endüstriyel yapıştırıcılar sektörüne de hizmet vermeye başlamıştır. . 2014 yılında 9500 mt 2 alan üzerine kurulu Çorlu’daki modern tesisini hizmete geçirerek sektördeki lider kimya tesisleri arasında yerini almıştır. Çorlu merkezli üretim tesisimiz yanı sıra; Bursa,Ege ofislerimiz ile müşterilerimize daha hızlı servis sunmaktayız.
Safir Kimya ;Tekstil , Ambalaj, Matbaa, Doğal Taş ve Mobilya gibi farklı sektörlerdeki müşterilerine tamamı kendi Ar-Ge bünyesinde oluşturulan “Know – How” ları ile ürettiği geniş ürün paleti ile çözüm ve Ar-Ge desteği sunmaktadır.
Müşterilerimiz için akıllı çözümler sunmamıza katkıda bulunmak amacıyla kurulmuş laboratuvarımız; gelişmiş test ve ölçüm cihazlarımızla hizmet ettiğimiz sektörlere yön verecek çözümler üretmektedir.
İnovasyon , bilim ve teknolojiye verdiğimiz önem ve çevreye olan duyarlılığımız ile Safir Kimya olarak her daim müşterilerimize değer katmak için çalışıyoruz.
Bu ilke ile geleceğe yön vermeye devam edeceğiz.